AMBIENTE MÖÖBEL

Ambiente sari

Valmis voodi
Materjal
Voodialused sahtlid on valmistatud kõrgekvaliteetsest pindkattega puitkiudplaadist materjalist, jäikade kinnisliidetega kruvidega.
Kuus ventilatsiooniava voodialuses sahtlis tagavad ühtlase õhuringluse ja loovad meeldiva voodikliima.
Aluskõrgused
Meie Ambiente tootesarja polsterdatud voodid on müügil kahe erineva aluskõrgusega (10 või 15 cm).
Voodialune sahtel
Keeruline gaasisurvel töötav mehhanism muudab voodialuse sahtli ja selle hoiuruumi igapäevases kasutuses kergesti ligipääsetavaks.
Kvaliteet
Investeering heasse öisesse unesse tasub ennast kiiresti ära.
Ärgates hästi väljapuhanuna ja heas meeleolus tähendab, et Te olete tugevam ja paremini ettevalmistatud stressi vastu. Teie une täiusliku mugavuse tagamiseks kasutame me ainult valitud materjale. Oma toodete viimistlemisega vastavuses käsitöö traditsiooniliste põhimõtetega, loome me kõrge kvaliteedi ja suure väärtusega mööblit.
Meie vedrustatud põhjaga voodite tootmine on allutatud rangele kontrollile. Iga voodi, mis väljub meie polsterdustsehhist, läbib hoolika kontrolli. Alles OTTEN kvaliteedipitsati saamisega on voodi tunnistatud tarnimiskõlblikuks.
OTTEN Ambiente kandevedrustatud põhjaga voodid on varustatud
JAB ANSTOETZ’i kangastega.
Disain
Lähtudes OTTENi kogemusest Skandinaavia turul, on meie tootearendajad loonud voodid, mis on  tõesti unikaalsed oma mugavuse ja tehnilise täiuslikkuse poolest. Jab Anstoetz’i uusima kollektsiooni hästisobivates värvides kangaste kasutamine ääristuses, voodipäitsites, tekkides ja patjades loovad suurepärase heaoluõhkkonna.
Õdusus vallutab kogu ruumi. Kliendil on võimalus valida kattematerjali vastavalt oma maitsele meie hiljuti suurendatud Ambiente kollektsioonist. Köitvad kangaseaded annavad inspiratsiooni Teie kujutlusvõimele mitmesugustest kujundusvõimalustest.
Tehnika ja mugavuse süntees
Kaasaegne tehnika võimaldab meil nautida elustiili. Tänu sujuvale mootoriga reguleeritavale libisemisele kõige mugavamasse asendisse lugemiseks, lõdvestumiseks ja magamiseks, on teil võimalus tunnetada teatud isiklikku mõnu. Kõige tähtsam siinjuures on keskendumine peamisele – värskendava une tagamine tänapäeva ülimas stressis olevale inimesele.
Kolm erinevat “Ambiente“ süsteemi pakuvad Teile kõiki mugavaid reguleerimisvõimalusi. Lamades mugavalt voodis, võite Te kaugjuhtimist kasutades sisse võtta soovitud asendit. Lisaks pakub mudel „Leonardo“ Teile mälufunktsiooni teie lemmikasenditele lamamisel. Olles varustatud avariilangetus- ja toitesüsteemi automaatse väljalülitamise isolaatorlülitiga, ei jäta mudel küll midagi soovida.
Kompromissitu mugavus
Nautige Põhjamaist magamiskultuuri tema eheduses. Kõrgetasemeliste koostisosade kogum annab Teile võrratult mugavad magamistingimused. Täiuslikult tasakaalustatud värvikombinatsioonid koos teie poolt mitte kunagi varem kujutletud lamamisest saadud mugavustundega, võimaldavad teile sensuaalset mõnu paradiislikust unest.

Sügavale asemesse vajudes, olles samaaegselt toetatud seal kus tugi on vajalik.
See“Ambiente” voodivedrustuse saladus. Valige oma isiklik lamamisviis kolme erineva
vooditüübi hulgast. Täiuslikult õnnelikuna võite Te nautida sügavat ja värskendavat und.

Ambiente sari on toodetud meie partneri juures Saksamaal.

Saksamaa